Distal klej – poznaj prawdziwą siłę!

0
2159

Kleje w dalszym ciągu są w wielu przypadkach najlepszym sposobem na spajanie ze sobą dwóch powierzchni. Jest to szybkie, proste i wygodne rozwiązanie zarówno w przypadku zastosowań prywatnych, jak i przemysłowych. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy prowadzisz gospodarstwo rolne, firmę, czy remontujesz swoje własne mieszkanie – odpowiedni klej zawsze powinien być w zasięgu ręki. Poznaj więc Distal klej i zobacz, co może Ci on zaoferować już dziś. Gwarantujemy, że w tym materiale zaskoczymy Cię wielokrotnie ilością zastosowań tego spoiwa.

Distal klej i szereg jego zastosowań

Gdzie, jak i kiedy wykorzystywać Distal klej? Prezentowany przez nas Distal klej został przeznaczony do spajania ze sobą zróżnicowanych tworzyw, np.:

  • drewna,
  • metalu,
  • magnesów,
  • ceramiki,
  • porcelany,
  • betonu,
  • styropianu,
  • granitu,
  • marmuru,
  • tworzyw sztucznych.

Gdyby tego było mało, Distal klej pozwala na konfigurowanie wyżej wymienionych materiałów w różnych kombinacjach. Gwarantuje on przy tym trwałe i niezawodne mocowanie metalu do drewna lub magnesów do metalu. Jak go używać w sposób efektywny i bezpieczny? Sprawdźmy!

Jak używać kleju Distal?

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące sposobu bezpiecznego i efektywnego użycia kleju, zostały spisane i określone bezpośrednio w instrukcji obsługi. Ta z kolei dostępna jest na opakowaniu.

Dlaczego o tym wspominamy, zamiast od razu napisać, jak eksploatować Distal klej w swoich projektach? Ponieważ wszystko zależy od wyboru konkretnego wariantu. Jeśli stosujesz produkt z serii Classic, czas jego przydatności po otwarciu to ok. 2 godziny. Z kolei seria Rapid zaledwie 10 minut. Oczywiście należy zaznaczyć, że Distal klej to produkt dwuskładnikowy, dlatego trzeba połączyć zawartości tubek ze sobą i dopiero można przejść do pracy.

Kiedy klej zyskuje pełną twardość?

W tym wypadku również głównym kryterium jest rodzaj zastosowane kleju. Jeśli jest to produkt z serii Classic, Distal klej oferuję pełną wytrzymałość po upływie 7 dni, natomiast Rapid rozwiązuje sprawę po 4 godzinach.

Jak widać, klejenie również może być złożonym procesem, który będzie wymagać dostosowania się do konkretnej instrukcji. Koniecznie trzeba zapoznać się z zasadami eksploatacji, ponieważ w innym wypadku, klej może nie wytrzymać nałożonego na niego obciążenia i zwyczajnie cała nasza praca zostanie zmarnowana. Pamiętaj, że zawsze w razie wątpliwości możesz skonsultować się ze specjalistami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania lub wątpliwości, np. z zespołem ekspertów sklepu Magnes.com.pl. Udzielą Ci oni wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here