Jak długo działa lek Tadalafil

Od kiedy na rynku produktów medycznych pojawił się pierwszy szeroko dostępny lek wspomagający leczenie impotencji, minęło już ponad 20 lat. Niebieska pigułka stała się niewątpliwym symbolem, który rozpoznają pacjenci na całym niemal świecie. Jednak poza sildenafilem, czyli substancją czynną Viagry, na rynku znaleźć też można i inne leki. Jednym z nich jest tadalafil. Jaki jest mechanizm jego działania? Jakie są zalety z jego stosowania? I jak długo może działać tadalafil?

Ze strony https://www.gdziepolek.pl/substancje/tadalafil dowiedzieć się można, że w aptekach dostępnych jest niemal 30 leków, w których główną substancją czynną jest właśnie tadalafil. Należy on do tej samej grupy terapeutycznych leków pierwszego rzutu stosowanych przy problemach z potencją u mężczyzn, którzy nigdy wcześniej nie przyjmowali innych leków ze względu na swoje męskie problemy, co popularna Viagra.

Tadalafil wybiórczo blokuje PDE5, przyczyniając się jednocześnie do wystąpienia skurczów mięśni gładkich w ciałach jamistych i napływu krwi do członka. Przy zapewnionej stymulacji erotycznej gwarantuje to wystąpienie i utrzymania wzwodu. To, co wyróżnia tadalafil na tle innych substancji to przede wszystkim długość jego działania.

Jak długo może działać tadalafil?

Sildenafil, czyli substancja czynna, którą znaleźć można w Viagrze i jej generykach, pozwalała pacjentom cieszyć się swoim działaniem przez okres około 6 do maksymalnie 12 godzin. W przypadku tadalafilu czas ten znacznie się wydłuża. Tadalafil to substancja, której skuteczność działania obserwuje się przez okres od 24 do 36 godzin po jej przyjęciu. Pozwala to cieszyć się większą spontanicznością erotycznych zbliżeń, bez martwienia się o konieczność przyjęcia kolejnej tabletki.

Pierwsze efekty działania tadalafilu zaobserwować już można po około 16 minutach od jego przyjęcia. Najwyższe stężenie w osoczu obserwuje się po 2 godzinach i, co bardzo ważne dla pacjentów, nie zależy ono od przyjmowanych wraz z tabletką posiłków. Komfort stosowania i większa elastyczność w zakresie odbywanych stosunków sprawiają, że po tadalafil sięga coraz więcej mężczyzn.

Zalety stosowania tadalafilu

Czas działania i niezwykła skuteczność czynią tadalafil jedną z topowych substancji czynnych w leczeniu zaburzeń potencji. Co jeszcze wyróżnia tadalafil na tle innych leków na potencję? Oto podstawowe zalety jego stosowania:

  • brak interakcji z jedzeniem, jak dzieje się to w przypadku sildenafilu;
  • możliwość stosowania w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego;
  • zapewnia wzwód jedynie w obliczu pobudzenia seksualnego;
  • dwa sposoby dawkowania – codziennie w niewielkich dawkach lub awaryjnie.

W aptekach dostępne są preparaty zawierające tadalafil w trzech dawkach: 5 mg, 10 mg oraz 20 mg. Najniższa z nich stosowana jest przy leczeniu objawów rozrostu prostaty, może być także przyjmowana raz na dobę w celu leczenia zaburzeń wzwodu (w tym wypadku dawkę można też zmniejszyć do 2,5 mg co 24 godziny). W innych przypadkach zaleca się przyjmowanie dawki 10 mg na pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tabletki z taką właśnie zawartością tadalafilu można zakupić już bez recepty.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/bigdynia.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here