Moda dla puszystych – sukienki plus size na każdą okazje

0
885

Każda kobieta chce w każdej sytuacji wyglądać jak najlepiej, bez względu, czy wychodzi do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy po bułki do sklepu. Jest to po prostu wpisane w kobiecą naturę – panie bardzo biorą sobie zazwyczaj do serca regułę „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Jednak lubią też wyglądać dobrze dla samych siebie.

Samopoczucie czy poczucie własnej wartości odgrywają tu niebagatelną rolę. Czasy, w których żyjemy, nie sprzyjają jednak jakoś szczególnie temu, by każda kobieta mogła czuć się dobrze we własnym ciele. Niestety, łatwo zauważyć, że wszędzie pokazywane i promowane są kobiety o idealnym, nieskazitelnym wyglądzie i perfekcyjnych sylwetkach. Nikt nie mówi głośno o tym, że takie kobiety nie mają prawa istnieć w realnym świecie, a doskonałe zdjęcia to po prostu efekt starannego retuszu.

Wiele kobiet wyrzuca więc sobie, że nie jest w stanie osiągnąć wykreowanego przez media „ideału piękna”, co nierzadko kończy się nie tylko niskim poczuciem własnej wartości, ale też depresją i próbami samobójczymi. A to wszystko tylko dlatego, że nie mogą osiągnąć wagi i sylwetki takiej, jak wątpliwe gwiazdy. To wszystko jest zupełnie pozbawione sensu! Każdy człowiek powinien akceptować siebie takim, jakim jest, a kobiety powinny to robić w szczególności, bowiem są istotami zupełnie wyjątkowymi – to przecież one wydają na świat nowe życie.

Chociażby z tego powodu, żadna kobieta nie powinna nigdy czuć się źle ze swoim wyglądem czy nadliczbowymi kilogramami! Zresztą, choć promowana usilnie jest wychudzona sylwetka, to w sklepach bez problemu można znaleźć przepiękne sukienki plus size! Kogo w ogóle powinno obchodzić, czy kupujemy sukienki XXL czy w rozmiarze S? To przecież indywidualna sprawa każdej kobiety! Jeśli więc same przestaniemy mieć problem ze swoim wyglądem, to nikt inny tym bardziej nie może mieć z nim problemu!

Zbyt wiele kobiet nadal uważa, że jeśli nie mają figury fotomodelki, to nie mają prawa zakładać seksownych czy obcisłych ubrań. Nie ma to jednak nic wspólnego z prawdą! Modna sukienka plus size będzie wyglądała cudownie na „niedoskonałym” ciele, jeśli tylko do twarzy noszącej ją kobiety przyklejony będzie uśmiech. To o nim właśnie powinna pamiętać każda kobieta, bo to uśmiech czyni nas pięknymi. Nie idealne proporcje ciała, nie osądy społeczeństwa czy ludzkie spojrzenia, ale właśnie uśmiech i odrobina miłości podarowana samej sobie. Każda przedstawicielka płci pięknej jest przecież niepowtarzalna i wspaniała na swój sposób – warto o tym pamiętać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here