Angielski languagebusiness

0
130

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to prawdziwa podstawa prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej czy też pracy, nawet na najniższym stanowisku. Zdając sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę odgrywa ten właśnie język w naszym codziennym życiu oraz jak wiele trudności może sprawiać uczenie się go od podstaw oferujemy kompleksową naukę angielskiego dla firm, ze szczególnym naciskiem na zwiększanie płynności oraz komunikacji pracowników. Proponujemy zupełnie nowe metody nauczania, oparte na indywidualnym podejściu do ucznia oraz profesjonalizmie – a to dopiero początek zalet korzystania z naszych usług.

Angielski z Languagebusiness – szybka nauka języka dla pracowników

Angielski Languagebusiness to nie tylko profesjonalizm, ale również wieloletnie doświadczenie w nauce angielskiego, co sprawia, że przyswajanie wiedzy z naszymi kursami jest niezwykle łatwe i przyjemne – nawet dla osób początkujących. Wspaniała atmosfera wykładów ułatwia przełamanie bariery językowej, a system motywacji pozwala na czerpanie radości z nauki, nawet jeśli angielski nie jest najmocniejszą stroną danego ucznia.

Nasz kurs „Angielski dla firm” ma za zadanie przede wszystkim rozwinąć umiejętności językowe oraz komunikacyjne, pomagając pracownikom z łatwością porozumieć się z klientem, bez konieczności ciągłego korzystania z tłumacza. Nasza metoda opiera się głównie na metodzie komunikacyjnej, czyli nauce najpotrzebniejszych w biznesie zwrotów, co pozwala na uniknięcie spędzania wielu godzin na zapamiętywaniu dużej ilości niepotrzebnych wyrażeń. Oferujemy również naukę słownictwa związanego z indywidualnymi zainteresowaniami pracowników, które bez wątpienia przyda się podczas mówienia o swoim hobby lub będzie ciekawym urozmaiceniem tzw. small talk podczas wielu spotkań biznesowych i rodzinnych.

Languagebusiness, czyli najlepsze kursy angielskiego na rynku

Nasza firma już od 20 lat uczy angielskiego na terenach Warszawy, co czyni nas prawdziwym liderem w tej kategorii. Sama cena kursu uzależniona jest zarówno od liczby kursantów, jak i wyboru specjalistycznego języka, którego mają dotyczyć przeprowadzane lekcje. Oferujemy również możliwość całkowitego dostosowania kosztów kursu do możliwości finansowych uczniów, dzięki czemu każdy pracownik, bez względu na wynagrodzenie może poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Nasza firma korzysta z różnych form nauki języka angielskiego, takich jak specjalna aplikacja czy wykłady z lektorem, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla osób uczących się przez słuchanie. Sam kurs języka angielskiego to również duży krok w rozwoju firmy oraz jej pracowników – sprawia on, że zamówienia czy kontrakty międzynarodowe nie będą już niczym niemożliwym i często będą stanowią dużą część pracy w firmie. Ponadto same osoby zatrudnione w firmie nie muszą już obawiać się problemów z komunikacją w razie obsługi anglojęzycznych klientów, co znacznie zmniejsza poziom stresu wśród pracowników oraz zwiększy poziom obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here