Dlaczego nerka jest świetną alternatywą dla torebki?

0
465

Wychodząc z domu, kobiety zawsze zabierają ze sobą kilka najpotrzebniejszych rzeczy: telefon, klucze od domu i auta, portfel, może chusteczki czy drobny kosmetyk, jak choćby pomadka do ust. Jednak trudno sobie wyobrazić, aby każdy z tych przedmiotów był noszony w dłoni albo zajmował kieszeń. Dlatego zazwyczaj decydują się na włożenie ich do torebki. My chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na atrakcyjną alternatywę, jaką może być nerka.

Nerka – jaki to rodzaj podręcznego pakunku?

Nerka weszła do naszych codziennych stylizacji przebojem. Jest to specyficzny rodzaj bagaży podręcznego, który cechuje się niewielkim rozmiarem i specyficznym kształtem, przypominającym właśnie ludzką nerkę, której zawdzięcza swoją nazwę. Posiada jeden, zazwyczaj dość szeroki i regulowany pasek. Może być wykonana z różnorodnych materiałów, od tkaniny aż po naturalną skórę.

Jedną z największych zalet nerki jest jej stosunkowo mały rozmiar, który sprawia, że idealnie sprawdza się, gdy nie potrzebujemy zbyt wielu rzeczy. Do pracy, na krótki spacer po mieście czy też na jogging w parku nada się idealnie.

Lepsza od torebki i plecaka

Nerka posiada wiele zalet, dlatego coraz częściej jest wybierana zamiast klasycznej torebki. Przede wszystkim pozwala cieszyć się pełną swobodą i wygodą. Nie zajmuje rąk, nie wymaga poprawiania na ramieniu. Co więcej, nie trzeba jej nawet na nim nosić! Nerkę możesz bowiem nie tylko zapiąć skosem przez pierś, ale też wokół talii.

Nerka ogranicza także ryzyko kradzieży, ponieważ zazwyczaj noszona jest z przodu: na wysokości mostka lub wokół pasa. Każde z tych ustawień sprawia, że praktycznie zawsze jest na widoku. W przeciwieństwie do torebki czy plecaka nie kusi więc żadnego sprytnego kieszonkowca. Oczywiście jej uniwersalność to zaleta sama w sobie, ponieważ możesz ją nosić dokładnie tak, jak jest ci wygodnie.

Elegancja i styl

Nerki są zazwyczaj kojarzone z dodatkiem do strojów casualowych i sportowych. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być eleganckie i doskonale podkreślać twojego stylu. Wręcz przeciwnie! Przykładem mogą być beżowe nerki marki Wojewodzic, które odznaczają się nowoczesną stylizacją. Znajdziesz wśród nich zarówno gładkie, jak i ozdobione delikatnymi wzorami modele, które będą doskonale pasować do różnorodnych strojów.

Ich zaletą jest bez wątpienia wykonanie z najwyższej jakości materiału, jakim jest skóra. Nerka ze skóry to dodatek dosłownie niezniszczalny, który przetrwa z tobą nawet najdłuższe wojaże i najbardziej ekstremalne warunki. Deszcz czy śnieg nie są straszne dla skóry i na pewno będziesz mógł cieszyć się ich funkcjonalnością przez wiele lat.

Do czego możesz wykorzystać nerkę, aby idealnie podkreślić swój styl? Może będzie to długie ciemne palto, na który wyróżni się nerka? A może chcesz ją dopasować do butów w kolorze nude, z którymi stworzy harmonijny duet? Takie szczegóły zależą tylko od ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here