Jak przygotować oryginalne zaręczyny

Zaręczyny to bardzo ważne wydarzenie w życiu pary. Panie często wyobrażają sobie ten dzień, a panowie głowią się, jak sprostać ich oczekiwaniom. Jak zorganizować oryginalne zaręczyny, aby były wyjątkowe i godne zapamiętania?

Masz jedyną szansę, by przygotować niespodziankę zaręczynową, której Twoja Druga Połowa nie zapomni. Przygotowaliśmy kilka inspiracji na oryginalne zaręczyny – sprawdź nasze propozycje, wybierz pierścionek zaręczynowy i zacznij przygotowania!

Pomoc zwierzaka

Jeśli Twoja dziewczyna ma psa, zaangażuj go w niespodziankę. Przyczep do jego szelek lub obroży pudełko z pierścionkiem. Gdy pobiegnie na powitanie, przyniesie niespodziankę. Wręcz wtedy kwiaty, klękając na prawe kolano i zadaj to ważne pytanie.

Billboard, graffiti lub napis „Wyjdziesz za mnie?”

Oryginalnym pomysłem jest też wynajęcie billboardu naprzeciwko biura, uczelni lub domu ukochanej. Spraw, by wyjrzała przez okno lub wyszła na chwilę przed budynek. Może to być billboard, graffiti albo samolot z wstęgą z napisem „Wyjdziesz za mnie?”. Pamiętaj, by wyjść w odpowiedniej chwili z ukrycia – wręcz Drugiej Połowie kwiaty oraz pierścionek zaręczynowy i poproś ją o rękę.

Zaręczyny z widokiem w tle

Nietypowe oświadczyny na tle malowniczej panoramy też robią wrażenie. Możesz zorganizować je na tarasie lub punkcie widokowym w Polsce albo za granicą. Jeśli macie jakieś wyjątkowe miejsce znane ze wspólnych wakacji, tym lepiej. Może to właśnie tutaj pierwszy raz się całowaliście albo wyznaliście sobie miłość? Oświadcz się na przykład o zachodzie słońca nad morzem, gdy tuż obok są zachwycające dech obrazy.  

Pomysłowa klasyka, czyli śniadanie z pierścionkiem do łóżka

Przygotuj ulubione śniadanie swojej dziewczyny – na przykład croissanty z dżemem lub jajecznicę na maśle z bajglem, sok pomarańczowy i kawę. Podaj wszystko na tacy, dodając jeszcze jeden element – pierścionek zaręczynowy! Pamiętaj też o bukiecie świeżych kwiatów i spytaj, czy ukochana zechce spędzić z Tobą resztę życia.

Zaręczyny w powietrzu

Jeśli Twoja wybranka docenia kreatywność i do tego lubi adrenalinę oraz ekstremalne doświadczenia, możesz zaplanować m.in. wspólny lot balonem, skok ze spadochronem albo na bungee. Oryginalne zaręczyny w powietrzu będą świetnym pomysłem i niespodzianką.

Pomysłów i miejsc odpowiednich na zaręczyny nie brakuje. Znasz najlepiej swoją wybrankę, dlatego dobierz sposób, w jaki poprosisz ją o rękę, by pasował do jej charakteru. Nie każda kobieta lubi być w centrum uwagi, nie każda też doceni zaręczyny z nutą adrenaliny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here