Jak skutecznie rozpalić mężczyznę

Co działa na mężczyzn najbardziej- pieszczoty, dotyk, nieprzyzwoitości? Jak skutecznie podgrzać atmosferę w Waszej sypialni i rozgrzać zmysły mężczyzny do czerwoności?

Jak podniecić faceta?

Mówi się, że ze względu na konstrukcję męskiej psychiki, rozpalić faceta wcale nie jest trudno. Sposoby są różne, jednak jakie są te najskuteczniejsze?

Seks zaczyna się w głowie- zarówno Twojej jak i Twojego partnera. Czasem wystarczy czuły dotyk i gorące spojrzenie, czasem warto coś zmienić i zacząć dzień np. od niewybrednego SMS-a.

Znacie siebie i swoje ciała nawzajem i znacie swoje oczekiwania. Zazwyczaj jednak męskie podniecenie z rzadka bywa związane ze sferą uczuć.

Męskie podniecenie może istnieć samo dla siebie i żyć nieco innym rytmem niż kobiece. Czasem wystarczy zaledwie dotyk, zapach, słowo czy gest.

Wykorzystaj mowę ciała

Na mężczyzn może podziałać elektryzujące spojrzenie swojej ukochanej kobiety. Swoją postawą ciała, spojrzeniem, gestem, możesz dać mu do zrozumienia, że masz na niego ochotę. Wykorzystaj swój urok i wdzięk… Nic nie zadziała na wyobraźnię Twojego faceta jak widok napalonej na niego kobiety.

Zrealizuj jego pikantne fantazje

Zbereźne SMS-y w ciągu dnia? Erotyczny liścik podrzucony do jego torby? Zdradźcie sobie Wasze wzajemne pragnienia i fantazje erotyczne. Budujcie napięcie w związku- wszystkie chwyty dozwolone… Tak, tam również.

Wykorzystaj fakt, że mężczyźni to wzrokowcy. Nowa bielizna, seksowne wdzianko. Nastrojowa muzyka, zapalone świece i nowy, zmysłowy zapach perfum sprawią, że pobudzisz jego wyobraźnię i skłonisz do działania. Kuś go, uwodź i skróć drogę do łóżka.

Mężczyźni lubią patrzeć- na ciało swojej ukochanej kobiety, makijaż, fryzurę, na ubranie i wyobrażać sobie, bieliznę, którą masz pod spodem. Wszystkie bodźce wzrokowe, jakie zaoferujesz swojemu partnerowi, wzmogą jego podniecenie.

Zadbajcie o siebie nawzajem

Libido spada wraz z wiekiem. Młodzi mężczyźni szybciej osiągają pełne podniecenie niż starsi.

Wraz ze starzeniem się i zmianami fizjologicznymi oraz hormonalnymi mogą pojawić się zaburzenia erekcji. W przypadku zaburzeń erekcji częstą metodą leczenia jest farmakologia. Maxon Forte to dostępne bez recepty tabletki, które wspomagają uzyskanie i utrzymanie erekcji – https://maxonforte.pl/.

Obserwujcie się nawzajem- to klucz do szczęśliwego związku i udanego pożycia. Czasem może warto zmienić przyzwyczajenia, miejsce uprawiania seksu bądź pozycje.

Jednak najbardziej budująca zawsze będzie rozmowa. Wyjawienie ukochanej osobie, co tak naprawdę sprawia nam przyjemność w łóżku, może znacząco usprawnić życie seksualne obojga partnerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here