Jak tanio wysłać przesyłkę do Anglii

W XXI wieku, granice między państwami zupełnie się zacierają. Nie jest dla nas żadnym problemem, by swobodnie robić zakupy, czy wysyłać paczki za granicę. Warto jednak dokładnie zorientować się w ofertach i sposobie wysyłki przedmiotów, by niepotrzebnie nie przepłacać.

Broker kurierski – na czym to polega?

Chcąc wybrać najtańszą, dla siebie, opcję wysyłki paczek za granicę, w tym Wielką Brytanię, warto zastanowić się nad usługami brokera. Broker kurierski to duży pośrednik, który zajmuje się współpracą z firmami kurierskimi. Broker sam nie realizuje zleceń kurierskich, ale zleca to zewnętrznej firmie. Negocjuje on z nimi najkorzystniejsze warunki umowy, jednocześnie zapewniając firmom stałość zleceń.

Tani kurier do Anglii? Jak to zrobić?

Wybierając firmę kurierską, warto zdać się na usługi brokera. Dlaczego? Po pierwsze, jest on w stanie wynegocjować najbardziej korzystną ofertę, przez co więcej pieniędzy zostanie w naszej kieszeni.

Inną zaletą korzystania z takiej firmy, jest brak zbędnych formalności ze strony klienta. Nie musimy podpisywać żadnych umów, ponadto, broker zazwyczaj korzysta z kilku różnych przewoźników, co oznacza, że może wybrać najwygodniejszą dla nas opcję.

Ważne jest, by podkreślić, iż z usług firmy brokerskiej nie trzeba korzystać regularnie. Może to być jednorazowa współpraca, jest to, zatem, dobre rozwiązanie nie tylko dla firm.

Broker kurierski ułatwi nadanie przesyłki

Broker kurierski, jak choćby firma Allekurier https://allekurier.pl , pomoże nam znaleźć najtańsze i najbardziej optymalne dla nas rozwiązanie na wysłanie paczki do Anglii. Współpracuje ona z wieloma firmami kurierskimi, takimi jak: DHL, DPD, InPost, UPS, GLS, czy FedEx. Oznacza to, iż nie musimy przeglądać oferty każdej z nich osobno. Wpisując wszystkie dane potrzebne do wysyłki paczki, otrzymamy zbiorczo oferty wszystkich firm, co pozwoli nam wybrać tę, najlepszą dla nas, opcję. Broker, często, ma także wynegocjowane lepsze od indywidualnych klientów, warunki współpracy. Korzystając z jego usługi możemy zaoszczędzić nawet 70% ceny.

Jak nadać paczkę, korzystając z usługi brokera?

Usługa ta jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Pierwszym etapem będzie wybranie odpowiadającego nam brokera kurierskiego (jak choćby Allekurier). Po wejściu na jego stronę internetową, wypełniamy formularz nadania, gdzie zaznaczamy rodzaj przesyłki. Może to być koperta, paczka, paleta, bądź przesyłka niestandardowa. Podajemy też wymiary i wagę paczki. Następnie, spośród dostępnych nam firm kurierskich, wybieramy przewoźnika, który najbardziej nam odpowiada. Opłacamy przesyłkę i przekazujemy ją kurierowi. Tu najczęściej, dostępne są dwie opcje: możemy przekazać paczkę do odpowiedniego punktu lub czekać na kuriera w wyznaczonym przez nas miejscu. Oczywiście, możemy też wykupić dodatkowe opcje, jak choćby dostarczenie przesyłki w określonych godzinach, w sobotę, ubezpieczenie przesyłki, czy możliwość dostania sms’a z awizo. Wszystko to jest bardzo łatwe i intuicyjne.

Czy warto korzystać z usług brokera kurierskiego? Oczywiście, że tak. Usługi te ułatwiają nam pracę i skracają czas, którego, w obecnych czasach, wszyscy mamy za mało.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/bigdynia.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here