Konserwatory do lodów

Konserwatory do lodów to niezwykle nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenia, które sprawdzają się zarówno w sprzedaży stacjonarnej jak i również mobilnej. Warto dodać, że tego typu produkt nadaje się idealnie do sprzedaży lodów gałkowych w terenie, na plaży, w parku. Jest to również doskonały produkt do ekspozycji lodów przed cukiernią, kawiarnią bądź innym lokalem gastronomicznym. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, warto wiedzieć, iż temperatura przechowywania posiada tutaj zakres od -12 do -18 stopni Celsjusza. Ten nowoczesny, niezwykle wydajny i funkcjonalny sprzęt wyróżnia się zaawansowaną technologicznie konstrukcją oraz łatwością obsługi, ergonomią, ładnym kształtem.

Funkcjonalne urządzenia do przechowywania lodów i ich sprzedaży

Profesjonalne urządzenie służące do przechowywania lodów, sprawdza się idealnie w sprzedaży bezpośredniej. Produkty znajdują się w kuwetach okrągłych bądź prostokątnych, które pozwalają doskonale wyeksponować lody. Warto dodać, że temperatura przechowywania wynosząca od -12 do -18 stopni Celsjusza, pozwala na utrzymanie lodów w odpowiedniej konsystencji. Konserwatory do lodów są to charakterystyczne urządzenia, które posiadają miejsce na 8 bądź więcej kuwet. Oczywiście pudełka znajdują się w zestawie i co ważne, produkty te idealnie pasują do całego urządzenia. Są one wykonane z bezpiecznych materiałów, które mogą mieć kontakt z żywnością. Jeśli chodzi o wyżej wymienione urządzenie, wyróżnia się ono charakterystyczną konstrukcją wykonaną z blachy malowanej proszkowo. Całość odznacza się przyjemnym, uniwersalnym designem. Konserwatory do lodów na wyposażeniu posiadają również najczęściej markizę, płuczkę jak i również moduł myjący.

Nowoczesny konserwator do lodów – łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na korozję

Konserwator do lodów występuje w różnych modelach i rozmiarach, dzięki czemu można być pewnym, że każdy znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania. Co ważne, produkty posiadają specjalną szybę, która chroni zawartość przed zabrudzeniem, mikroorganizmami oraz wieloma czynnikami. Wyżej wymienione urządzenia pokryte są blachą ze specjalnym atestem higienicznym, która tworzy bezpieczne środowisko dla przetrzymywanych tam zmrożonych produktów. Nowoczesny konserwator do lodów może być wyposażony między innymi w specjalny czynnik chłodniczy R290, który jest znacznie mniej inwazyjny dla planety oraz przyrody. Warto dodać, że takie rozwiązanie jest niezwykle ekologiczne i podnosi prestiż każdego miejsca, w którym sprzedawane są pyszne, owocowe lody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here