rejsy wycieczkowe z Gdańska, Gdyni i Sopotu

Każde dziecko marzyło o zostaniu, chociaż na jeden dzień piratem. Wypłynąć na morze i oddać się niesamowitym przygodom. Jeśli wasza pociecha uwielbia piratów z karaibów, to dobrym pomysłem na urodzinowe przyjęcie będzie zorganizowanie mu urodzin w istnie pirackim stylu. Rejsy wycieczkowe to niesamowita przygoda zarówno dla młodych, jak i większych. Jak zorganizować rejs wycieczkowy w Trójmieście?

Dokąd płyniesz? Rejsy wycieczkowe w Trójmieście

Organizacja rejsu wycieczkowego jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać kierunek podróży, a doświadczona załoga firmy Jey Jey Boats zabierze was w rejs wycieczkowy. Trasy podróży wiodą przez najciekawsze miejsca na terenie Trójmiasta, Zatoki Gdańskiej oraz Półwyspu Helskiego. Kierunków do wyboru jest kilka:

  • rejs Sobieszewo,
  • rejs Sopot,
  • rejs Westerplatte,
  • rejs Gdynia,
  • rejs Gdańsk,
  • rejs Hel.

Rejs wycieczkowy w kameralnym, czy większym gronie?

W zależności od tego, czy organizujesz rejs dla 5, czy może 20 osób, firma Jey Jey Boats Gdańsk ma przygotowane różnej wielkości jachty żaglowe. Rejsy wycieczkowe organizowane są z Gdyni, Gdańska lub Sopotu. W zależności od wyboru trasy przepływać się będzie innymi szlakami, a każdy z nich zapewnia ogrom atrakcji i wrażeń. Decydując się na rejs z Gdańska, rozpoczniecie swoją podróż z Głównego Miasta, gdzie żurawie Stoczni Gdańskiej można zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. Zobaczyć można również Twierdzę Wisłoujście oraz Westerplatte, trasa zakończy się w Sopocie. Alternatywą rejsu wycieczkowego jest trasa z Gdyni. Na podróżników czeka widok na Klif Orłowski, bulwar oraz Sea Towers. Trzecia trasa wiedzie przez zatokę Gdańską prosto na Hel. Doświadczona załoga będzie czuwać nad bezpieczeństwem podróżnych i ich komfortem.

Zobacz Trójmiasto z innej perspektywy

Atrakcje w Trójmieście to coś, co przyciąga szereg turystów. Warto czasem spojrzeć na pewne rzeczy z innej strony i z pewnej odległości. Rejsy wycieczkowe w tym pomagają, zobaczyć Trójmiasto w całym jego majestacie i bez tłumów. Firma Jey Jey Boat zadba o rejsy służbowe, integracyjne, turystyczne lub urodzinowe, które będą przeznaczone dla dzieci. Rejs wycieczkowy w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie to niezapomniana zabawa, z której może skorzystać każdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here