Makeup Revolution

Niedroga brytyjska marka produktów do makijażu – mowa tutaj oczywiście o Makeup Revolution – podbiła sera miłośników piękna i makijażu dzięki swoim niezwykłym produktom. W ofercie znajdziesz modne produkty z najwyższej półki! Od palety cieni do powiek po rozświetlacze i pędzle. Wszystko, czego potrzebujesz do wykonania perfekcyjnego i profesjonalnego makijażu.

Cienie Makeup Revolution

Bardzo dobrej jakości, a do tego w dobrej cenie! Przyzwoicie napigmentowane, o kremowej konsystencji z niewielkim opadem. Idealne dla osób, które lubią intensywne nasycenie kolorem. Metaliczne odcienie cieni do powiek Makeup Revolution bardzo mocno konkurują z najdroższymi markami z całego świata. Do tego, palety tematyczne, są cudowne. Mają wiele niesamowitych odcieni, a ich opakowania są po prostu wyjątkowe.

Konkurencja dla droższych marek

Marka Makeup Revolution świetnie sobie radzi na tle innych, droższych konkurentów. Paleta taka jak „I Heart Makeup I Heart Chocolate” do złudzenia przypomina tę od Too Faced. Do tego ma tę samą gamę odcieni w swoim zestawie. Może pigmentowanie nie jest aż tak mocne, jak w przypadku drożej firmy, ale i tak jest całkiem dobrze. Jeżeli chcesz zaoszczędzić i wyglądać tak samo dobrze, po prostu nałóż trochę więcej cienia.

Własna marka pędzli Makeup Revolution

Sławne i drogie owalne pędzle są słynne wśród wszystkich wizażystek, a do tego strasznie drogie. Makeup Revolution stworzyło własną wersję tych kultowych pędzli Precision Oval Brushes. Są one bardzo zbliżone pod względem wydajności i występują w takiej samie ofercie, co do rozmiarów. Ich zaletą jest też to, że są w niższej cenie, niż te marki Artis.

Formuły najwyższej jakości

Nie musisz rozbijać banku, żeby wyglądać dobrze. Miłośnicy makijażu wybierają markę Makeup Revolution dlatego, że oferuje wysokojakościowe produkty, które nie są aż tak drogie. Produkty zbliżone są do kultowych marek swoim składem, pigmentacją i wyglądem opakowań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here