Lip Lift

Pełne zmysłowe usta są atrybutem kobiecości – co zrobić, gdy daleko im do ideału i niechętnie spoglądamy każdego dnia w lustro?

Zdaniem specjalistów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, dobrą metodą uwydatniania i modelowania wąskich ust jest zabieg chirurgiczny Lip Lift (najczęściej dotyczy górnej wargi) – na czym dokładnie polega lifting ust? Czy uzyskane efekty są długotrwałe?

Spis treści:

  • Lip Lift – powiększanie ust bez wypełniaczy
  • Chirurgiczne modelowanie i uwydatnianie ust Lip Lift – jak wygląda zabieg?
  • Przeciwwskazania do liftingu ust Lip Lift

Lip Lift – powiększanie ust bez wypełniaczy

Lip lift to zabieg, który oferuje kobiecie niezadowolonej z wyglądu swoich ust mnóstwo korzyści. W przeciwieństwie do wypełniaczy, gwarantuje trwałe rezultaty, procedury nie trzeba powtarzać – wystarczy jedna sesja zabiegowa, aby móc cieszyć się ponętnymi, większymi ustami, które wciąż wyglądają naturalnie (nie musimy obawiać się nieestetycznego efektu tzw. kaczych ust). Dzięki Lip Lift zostają też pięknie uwidocznione górne zęby. Rezultat widoczny jest natychmiast. Lip Lift  przyniesie świetne efekty nie tylko w przypadku wąskich ust, ale też widocznej asymetrii między wargami, poprawiając proporcje twarzy. Kobieta, która skorzysta z zabiegu, będzie wyglądała młodziej i atrakcyjniej (Lip Lift umożliwia podniesienie opadających kącików ust, które jak wiadomo nadają smutnego wyrazu twarzy). Z zabiegu będą szczególnie zadowolone dojrzałe pacjentki, gdyż redukuje on drobne zmarszczki wokół ust. To optymalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą regularnie wstrzykiwać w usta kwas hialuronowy lub autologiczny tłuszcz, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

Chirurgiczne modelowanie i uwydatnianie ust Lip Lift – jak wygląda zabieg?

Lip Lift przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (w sterylnych warunkach). To mało inwazyjna procedura, która wymaga od chirurga dużej precyzji – polega na mikrochirurgicznym skróceniu wysokości wargi górnej oraz subtelnym wywinięciu czerwieni wargowej na zewnątrz, dzięki czemu usta zyskują młodzieńczy, atrakcyjny wygląd, tak więc dzięki Lip Lift automatycznie poprawiają się też proporcje twarzy. Zabieg Lip Lift jest procedurą chirurgiczną, która wiąże się z powstaniem blizny o długości 3-4 cm – jednak lekarz robi nacięcie w naturalnym załamaniu skóry (tuż pod nosem), dzięki czemu jest praktycznie niewidoczna. Osoby, które chcą całkowicie zlikwidować bliznę mogą skorzystać również z laseroterapii lub innych metod redukcji blizn. Czas trwania zabiegu to około 40-60 minut. Lip Lift nie wymaga hospitalizacji. Po 7 dniach od liftingu ust odbywa się wizyta kontrolna, podczas której zdejmowane są szwy. 

Przeciwwskazania do liftingu ust Lip Lift

Kto nie może poddać się Lip Lift? Z zabiegu chirurgicznego liftingu ust nie mogą skorzystać kobiety, które mają m.in.:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • nieuregulowane ciśnienie tętnicze,
  • cukrzycę,
  • choroby układu krążenia,
  • rynienkę nosową krótszą, niż 15 mm.

Procedury chirurgicznej nie można przeprowadzić również w przypadku stwierdzenia ciąży i w okresie laktacji. Chwilowym przeciwwskazaniem jest też aparat ortodontyczny – zabieg można wykonać po zakończeniu leczenia ortodontycznego. Warto wspomnieć, że Lip Lift nie można wykonywać na ustach, w których znajdują się jakiekolwiek wypełniacze. Przeciwwskazaniem nie jest natomiast makijaż permanentny ust (nie wpływa w żadnym stopniu na przebieg zabiegu ani efekt końcowy).

Podsumowując, Lip Lift to nowoczesny i bezpieczny zabieg modelowania ust, który zapewnia trwały i naturalny efekt – odmładza twarz i przywraca jej właściwe proporcje, bez bólu i długiej rekonwalescencji. To świetna alternatywa dla wypełniaczy, co ważne rezultat jest widoczny natychmiast!

Masz zastrzeżenia co do wyglądu swoich ust i rozważasz ich korektę metodą chirurgiczną? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat zabiegu Lip Lift? Szczegóły odnośnie tej procedury chirurgicznej znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here