Oferta kierunków studiów 2021 w Gdyni od Wyższej Szkoły Bankowej

Gdynia to popularny kierunek dla wszystkich osób chcących studiować w nadmorskiej miejscowości, która w dodatku ma świetne połączenie komunikacyjne z takimi miastami jak Gdańsk, ale też Koszalin czy – nieco bardziej na południe – Toruń. Oferta studiów w Gdyni powinna zainteresować zwłaszcza osoby, które chciałyby pracować w finansach, branży IT czy na stanowiskach kierowniczych.

Zarządzanie – kierunek dla przyszłych accountów i project managerów

Coraz więcej osób marzy o karierze na stanowiskach kierowniczych. Obecnie zdobycie takich posad jest znacznie prostsze niż kiedyś – niemal każda większa firma potrzebuje account lub office managera, podobny popyt jest na project managerów i team leaderów. Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w na tych stanowiskach powinny jednak najpierw pomyśleć o odpowiednich studiach.

Kierunkiem, który przygotuje do zarządzania zespołem i projektami jest oczywiście zarządzanie, które ponownie wróciło do łask i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych studentów. W Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni (www.wsb.pl/gdynia) studenci mogą kształcić się na jednej z wybranych specjalności – wśród nich jest m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi, ale i przyszłościowy marketing i social media czy program Junior Project Manager. Ta ostatnia specjalność przygotowuje do certyfikatu PMI, który ułatwi absolwentowi start na rynku pracy i umożliwi podjęcie zatrudnienia od razu w zawodzie. Inną ciekawą specjalnością na kierunku zarządzanie w WSB jest gospodarowanie nieruchomościami.

Informatyka – dla osób, które chcą pracować w branży IT

Nie jest tajemnicą, że obecnie mnóstwo osób marzy o pracy w branży IT – głównie ze względu na wysokie zarobki i stabilność zatrudnienia. Informatyka to kierunek, który umożliwi zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, by rozpocząć karierę w IT. W WSB w Gdyni studenci informatyki mają możliwość kształcenia się na specjalnościach dostosowanych do aktualnych potrzeb pracodawców – takich jak programowanie, projektowanie UX/UI czy tester aplikacji mobilnych. Wiele osób może zainteresować też specjalność inżynier blokchain – zwłaszcza, że popularność kryptowalut ciągnie rośnie.

Unikatowe specjalności

W ofercie WSB nie brakuje również kierunków społecznych takich jak bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika czy turystyka i zarządzanie (pełną listę kierunków studiów I stopnia można znaleźć na stronie https://www.wsb.pl/gdynia/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci). Wyróżniają się one dostępnymi specjalnościami, takimi jak służby specjalne i policyjne, opieka żłobkowa z pedagogiką Montessori czy trener personalny z elementami fitness. Ukończenie studiów na każdej z tych specjalności praktycznie gwarantuje zatrudnienie w zawodzie – wszystko dzięki temu, że zostały one zaprojektowane z uwzględnieniem trendów na rynku pracy i popytu na specjalistów w poszczególnych dziedzinach.

W WSB w Gdyni prowadzone są również studia II stopnia, studia II stopnia ze studiami podyplomowymi czy studia podyplomowe – interesującą dla siebie ofertę znajdą zatem też osoby, które ukończyły już studia licencjackie, ale chcą kontynuować naukę.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here