Pojedyncze smaki premixów

E-papierosy cieszą się coraz większą popularnością. Mają wiele zalet, a wśród nich na pewno na pierwszym miejscu znajduje się możliwość wykorzystania atrakcyjnych smakowo liquidów. Zobacz zatem, po jakie pojedyncze aromaty można sięgnąć i dlaczego w ogóle warto to zrobić.

E-papieros, czyli zapach, który podoba się każdemu

Klasyczne papierosy dla większości osób, zwłaszcza tych, które same nie palą, nie mają zbyt przyjemnego zapachu. Wiele osób nie może wręcz znieść dymu tytoniowego, który drapie w gardło. Nic więc dziwnego, że palacze często lądują na balkonach i przed wejściami do budynków, gdzie nie przeszkadzają swoim niepalącym znajomym i członkom rodziny. E-papieros to już zupełnie inna sprawa. Nie posiada gryzącego dymu, ponieważ nie dochodzi w nim do fizycznego spalania kawałków tytoniu i bibułki. E-papieros swoje działanie opiera na ogrzewaniu liquidu tak, aby uniosła się z niego aromatyczna para. To z kolei sprawia, że nawet osoby niepalące często zachwycają się zapachem wydobytym z elektronicznych gadżetów. Nie ma niczego tak wspaniałego, jak chmura pełna woni świeżej mięty, owoców lub słodkich nut czekolady. Co za tym idzie, większości osób nie przeszkadza, jeśli są przy nich palone e-papierosy.

Jak wybrać najlepszy smak i moc?

Aromaty do e-papierosów mogą mieć naprawdę różne smaki i nie ma jednego skutecznego przepisu na wybór tego najlepszego. Może być nim zarówno smak pojedynczy, jak i bogata kompozycja. Jeśli chcesz wybrać ten, który będzie Ci odpowiadać, po prostu wypróbuj każdy, który wyda się interesujący. Premixy działają w prosty sposób. Dodajesz do nich bazę nikotynową lub beznikotynową i gotowe — możesz już napełniać elektroniczne papierosy. Są one skondensowane i bardzo silnie aromatyczne, dlatego dodatek bazy jest konieczny, aby w ogóle nadawały się do użycia. Co ważne, można mieszać je w dowolnych proporcjach, uzyskując wybraną zawartość nikotyny w końcowym produkcie.

Dark Line

Być może znudziły Ci się już smaki mieszane, które wydają się nieco przekombinowane i chciałbyś sięgnąć po coś prostszego? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z premixami i preferujesz stopniowo je poznawać, zaczynając od jednosmakowych, przechodząc przez Double (dwusmakowe), a kończąc na tych, które łączą w sobie trzy lub więcej smaków. Niezależnie od powodów możemy zaproponować jednosmakowy premix dark line od marki Vapetech Poland. Dark Line to linia niezwykłych, również jednosmakowych premixów, które zachwycą zarówno miłośników słodkości, jak i klasycznych smaków wytrawnych. Znajdziesz wśród nich między innymi lekko cierpki rabarbar, słodką truskawkę czy delikatny arbuz. A jeśli zależy Ci na jak największym odświeżeniu, sięgnij po mentol czy miętę, które na pewno sprawdzą się w upalne dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here