Soft lifting twarzy Wrocław

Czas nie oszczędza nikogo. Odbija się nie tylko na siwiejących włosach. To również pierwsze zmarszczki, utrata jędrności i gęstości skóry. Do tej pory osoby, którym zależało na młodym wyglądzie, próbowały zapobiegać temu stosując kwas hialuronowy, botoks lub poddając się operacjom, związanym z liftingiem twarzy Wrocław. Teraz możliwe jest uzyskanie efektu liftingu, ale bez użycia skalpela i bez długiej rekonwalescencji!

Czym jest soft lifting twarzy Wrocław

Soft lifting to zabieg, który polega na podskórnym podaniu kwasu hialuronowego. Lekarz wykonuje go za pomocą specjalnej, długiej i elastycznej kaniuli, dzięki czemu nie dochodzi o uszkodzenia nerwów oraz naczyń krwionośnych. Umiejętnie podany środek będzie tworzyć coś w rodzaju rusztowania, które ma nie tylko wzmocnić i zagęścić skórę. Kwas hialuronowy to również naturalny wypełniacz zmarszczek. W efekcie uzyskujemy jędrną i wygładzoną skórę.

Czy zabieg jest bolesny?

Zazwyczaj pacjenci odczuwają niewielki dyskomfort. Lekarz nie podaje znieczulenia, choć bardziej wrażliwe partie mogą zostać zabezpieczone kremem znieczulającym. Po zabiegu, możliwa jest zwiększona czułość twarzy. Mogą pojawić się też zaczerwienienia, a nawet niewielkie siniaczki w miejscu wkłucia. Wszelkie tego typu zmiany znikną po kilku dniach.

Efekty

Zabieg przynosi efekty natychmiast. Poprawia owal twarzy, unosi policzki, dodając twarzy młodego i promiennego wyglądu. Kwas hialuronowy działa także dobroczynnie na skórę, intensywnie nawilżając ją i przyczyniając się do jej regeneracji. Zmarszczki znikają lub stają się znacznie spłycone. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Zabieg może być przeprowadzany w obrębie twarzy, szyi oraz dekoltu. Efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

To młodsza skóra, bez interwencji chirurga i bez długiej rekonwalescencji.

Jak zadbać o siebie po zabiegu?

Lifting twarzy Wrocław to zabieg, po którym należy otoczyć swoją skórę szczególną troską. Przede wszystkim cała procedura jest bezpieczna. Po zabiegu należy wymienić zarówno ręczniki jak i pościel na świeże, zupełnie czyste. Nie należy wystawiać twarzy na działanie promieni słonecznych (nie powinno się też korzystać z solarium bezpośrednio po zabiegu). Należy również uważać na wahania temperatur. Przez pierwsze dni po zabiegu nie zaleca się zbyt długiego przebywania na mrozie lub w saunie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here