Klub Flex

Lubisz łapać okazje? W Orange Flex możesz liczyć na regularne zniżki i promocje. Kody promocyjne Orange Flex to tańsze przejazdy, zakupy czy zamówienia. Poznaj zalety Klubu Flex i sprawdź Orange Flex kody promocyjne.

Orange Flex – co to?

Orange Flex to Plan komórkowy, którym zarządzasz w pełni przez aplikację – intuicyjnie, szybko i elastycznie! Zapomnij o licznych dokumentach do podpisu czy wizytach w salonie stacjonarnym. Możesz zarządzać swoim Planem bez problemu w aplikacji, z dowolnego miejsca.

Masz do wyboru Plan z pakietem 15, 30, 50 lub 100 GB internetu w sieci 5G. W dowolnym momencie możesz zwiększać lub zmniejszać swój Plan. Elastycznie, prawda? Nas to nie dziwi, tak jak sieć komórkowa w aplikacji!

W Orange Flex masz gwarantowane nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE, a także popularne social media bez limitu GB. Z funkcjonalnością Social Pass korzystasz z mediów społecznościowych (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp i inne) do woli, a Twoje GB nie maleją.

Masz do dyspozycji dwie karty SIM – tradycyjną, a także e-SIM, czyli elektroniczną kartę, którą w kilka chwil zainstalujesz na dowolnym urządzeniu – drugim smartfonie, smartwatchu czy tablecie. Wygodnie, prawda? Orange Flex. Nas to nie dziwi!

Orange Flex – kody promocyjne

Orange Flex to liczne okazje do zgarnięcia, takie jak „Polecaj i zarabiaj’’, dzielenie się GB czy pierwszy miesiąc w HBO GO w prezencie. Klub Flex to miejsce dla wszystkich, którzy lubią cieszyć się okazjami – zniżkami, promocjami, a także elektroniką w świetnych cenach w Sklepie Flexa. Jakie kody promocyjne Orange Flex znajdziesz teraz w ofercie?

  • Paczka dodatkowych GB w UE. 5 GB w UE z pewnością przyda Ci się podczas zagranicznego wyjazdu.
  • Zniżki na smartfony. Kody promocyjne Orange Flex pozwolą Ci zgarnąć elektronikę w świetnych cenach. W lutym możesz postawić na przykład na smartfon Vivo Y52 5G ze zniżką -300 zł.
  • Tańsze kursy. We Flexie możesz korzystać z tańszych kursów językowych i nie tylko. Rabat 25%, a może wybrany kurs za darmo? Ty wybierasz!

Sprawdź więcej kodów promocyjnych Flexa – https://flex.orange.pl/klub-flex.

  • Subskrypcje ulubionych serwisów streamingowych – CANAL+ online za jedynie 20 zł miesięcznie, 60 dni w newonce.club za darmo i inne promki. Wybierz to, co interesuje Cię najbardziej i korzystaj z przyjemnością z filmów, seriali, podcastów i artykułów.
  • Zamówienia Wolt. Do Twojej dyspozycji w klubie Flexa jest 45 zł na pierwsze 3 zamówienia Wolt i 5 zł na kolejne.
  • 20% w Costa Coffee. Kawa czy herbata? W Orange Flex nie musisz wybierać – masz zniżki na wszystkie napoje w Costa Coffee.
  • Przejazdy FREE NOW i FlixBus. Korzystaj z transportu po mieście taniej – zgarnij rabat 30% na FREE NOW i 15% na przejazdy z FlixBusem.

Nie dziwi nas, że promki we Flexie się opłacają!

Kody promocyjne Orange Flex – jak z nich skorzystać?

Jak korzystać ze zniżek Flexa? Wystarczy, że dołączysz do generacji Flex, zakładając konto w aplikacji. Możesz przenieść numer od dowolnego operatora lub założyć nowy. W zakładce Klub Flex znajdziesz wszystkie dostępne zniżki, promocje i akcje specjalne. Przeglądaj oferty i aktywuj preferowane. To proste i szybkie – korzystaj zawsze, kiedy masz ochotę! Dodatkowe GB, zniżki na przejazdy i jedzenie czekają.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here