Zestaw lakierów hybrydowych

Zestaw lakierów hybrydowych to świetny pomysł, jeśli marzysz o domowym salonie kosmetycznym i szalonych eksperymentach ze stylizacją paznokci. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne do wykonania hybrydowego manicure, a także do jego zdjęcia bez konieczności odwiedzania kosmetyczki. Wybierz zestaw dla siebie i zapoznaj się z naszymi radami, jak wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy.

Zestaw lakierów hybrydowych – dlaczego warto?

Lakiery hybrydowe cieszą się zasłużonym powodzeniem wśród amatorek pięknego wyglądu. Jest trwały i długo zachowuje lśniący połysk, a dodatkowo wzmacnia paznokcie i nawet te bardzo długie czyni mniej podatnymi na złamania. Można go też w dowolny sposób ozdabiać, co sprawia, że każda stylizacja ma szansę być jedyna i unikalna, dobrana indywidualnie do naszego gustu i potrzeb chwili.

Częste wizyty u stylistki mogą stać się obciążeniem dla naszej kieszeni, a dodatkowo wymagają sporej ilości wolnego czasu. A co, jeśli kochamy mieć piękne paznokcie i modną hybrydową stylizację, a nie mamy ani nadmiernej ilości pieniędzy, ani mnóstwa czasu? Wówczas właśnie przychodzi nam z pomocą zestaw lakierów hybrydowych. Dobrym wyborem są zestawy startowe Semilac – w gustownym pudełeczku znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do samodzielnego wykonania hybrydowego manicure, a więc lakier, bazę, top oraz lampę UV LED 36 W. To absolutne minimum do wykonania manicure hybrydowego; większość zestawu zawiera jeszcze dodatkowe akcesoria, w tym płyn do zmiękczenia hybrydy, płatki i patyczki do jej usuwania oraz pilniczek i inne potrzebne produkty. To świetne i kompleksowe rozwiązanie – mamy wszystkie potrzebne przedmioty pod ręką.

Zestaw lakierów hybrydowych – jak go używać?

Zestaw lakierów hybrydowych to w zasadzie gotowy salon stylizacji paznokci, który zajmuje niewiele miejsca na naszej domowej toaletce. Używamy go dokładnie tak, jak zrobiłaby to profesjonalna stylistka. Najpierw dokładnie oczyszczamy i odtłuszczamy płytkę paznokcia. Następnie usuwamy skórki i ewentualnie poprawiamy kształt paznokcia pilniczkiem. Raz jeszcze oczyszczamy płytkę i kładziemy na nią bazę. Na tak przygotowaną płytkę możemy położyć pierwszą warstwę lakieru hybrydowego. Ważne, by warstwy były cienkie i by każdą utwardzić za pomocą lampy UV LED. Na koniec kładziemy top i raz jeszcze odtłuszczamy płytkę cleanerem.

Zestaw lakierów hybrydowych umożliwia też łatwe zdejmowanie hybrydy, gdy tylko tego chcemy. W tym celu należy nałożyć na każdy z paznokci płatki nasączone płynem z acetonem. Kiedy lakier zmięknie, usuwamy go patyczkami kosmetycznymi. To naprawdę bardzo łatwe i nie ma obaw, że uszkodzimy paznokieć. Po zdjęciu lakieru płytkę należy dokładnie oczyścić cleanerem – i już możemy rozpoczynać kolejną stylizację.

Zestaw lakierów hybrydowych – czym kierować się przy wyborze?

Przede wszystkim kierujmy się naszym gustem i jakością produktu. Jeśli kupujemy zestaw lakierów hybrydowych na prezent, warto delikatnie podpytać osobę, którą chcemy obdarować, o jakim zestawie i kolorze lakieru marzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here