rozkosz

Przyjemność erotyczna to istotny element życia każdego człowieka. Doznawanie rozkoszy jest ważne, ma olbrzymi wpływ na samopoczucie oraz zadowolenie z życia. Osoby niezrealizowane seksualnie z łatwością popadają w różnego typu nerwice i frustracje. Dlatego warto realizować się erotycznie, rozwijać swoje seksualne pasje oraz testować różne formy doznawania przyjemności. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na zakup urządzenia do penetracji intymnej. Podpowiadamy jakich doznań możesz doświadczyć, korzystając z wybranych produktów oraz dlaczego warto włączyć je do swoich łóżkowych zabaw. 

Dildo pompowane – dla niewprawionych i doświadczonych

Dilda to gadżety erotyczne dedykowane przede wszystkim do penetracji odbytu. Jak dobrze wiadomo, odbyt jest miejscem dość mocno unerwionym, w którego okolicy znajdują się wyjątkowo czułe „receptory rozkoszy”. Dlatego penetracja odbytu to istotny element seksualnej aktywności – zarówno w przypadku wielu kobiet jak i mężczyzn. Wiele osób traktuje stymulację odbytu jako warunek uzyskania zadowolenia seksualnego, który poprawia doznania płynące z orgazmu. Wystarczy zresztą wymienić takie zjawisko jak „orgazm analny”, który mogą osiągnąć przedstawiciele obu płci. 

Dobrym pomysłem na poprawę doznań płynących z penetracji odbytu jest wybór dilda pompowanego. Modele takie mają uniwersalne rozmiary, z którymi powinny poradzić sobie nawet osoby najmniej doświadczone. Dildo wyposażone jest w manualną pompkę, po której naciśnięciu zwiększa się rozmiar gadżetu. Wiele urządzeń ma bardzo duże możliwości – może zwiększyć swoją objętość nawet kilkukrotnie, co z pewnością docenią wszyscy fetyszyści penetracji odbytu. 

Anal plugi wibrujące – z aplikacją 

Wiele osób pragnie korzystać ze swoich erotycznych gadżetów nie tylko w trakcie seksu, ale również na co dzień. Osobom takim polecamy wybór anal plugów wibrujących, czyli niewielkich wtyczek, nazywanych również korkami analnymi. Anal plugi są wyprofilowane w sposób ułatwiający ich wciśnięcie w odbyt oraz stabilizujący ich ułożenie w ciągu dni. Szczególnie dobrze wypadają anal plugi wibrujące, które możesz uruchamiać zgodnie z własnymi preferencjami. 

Niektóre modele anal plugów są także wyposażone w dedykowane do ich obsługi aplikacje. Urządzenia takie możesz uruchamiać i wyłączać w dowolnym momencie. Ponadto, możesz oddać kontrolę nad aplikację innej osobie – swojemu partnerowi lub masterowi – który będzie w ten sposób decydował kiedy możesz doznawać rozkoszy, a kiedy nie.

Wibratory soniczne – dla pań i dla par

Wibratory soniczne to urządzenia wykorzystywane między innymi w trakcie gry wstępnej. Ich stosowanie jest bardzo proste i polega na umieszczeniu wewnątrz pochwy, a następnie na zdalnym uruchamianiu. Warto zwrócić uwagę na technologię wykorzystaną wewnątrz danego wibratora. Najlepiej wypada wibrator pulsacyjny PulsePlate, gwarantujący intensywne doznania bez używania rąk.

Wiele wibratorów jest sterowana za pomocą specjalnego pilota. Jest to duże ułatwienie, które pozwala na zmianę programu wibrowania w dowolnym momencie, bez konieczności zmiany pozycji. Ważna jest także ergonomiczna konstrukcja, która pomoże w maksymalnym doświadczeniu rozkoszy, a także wodoszczelna obudowa. Dzięki temu, z wibratora skorzystasz także pod prysznicem lub w wannie, w trakcie kąpieli lub zabaw na mokro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here