Designerska popielniczka dla palacza

Każdy palacz musi mieć popielniczkę, w którą będzie zbierał popiół pozostały z papierosów albo resztki suszu. Nie ulega wątpliwości, że ten podstawowy produkt może być nie tylko niezbędnym akcesorium, ale też ciekawym, designerskim gadżetem. Popielniczki mogą nawet stworzyć nietypową kolekcję, dlatego warto zainteresować się ich ciekawymi modelami, które na pewno zachwycą każdego palacza.

Szklana, ceramiczna czy metalowa?

Popielniczka musi być wykonana z trwałego materiału, który nie ulegnie uszkodzeniu za sprawą popiołu, który tam strzepniemy, czy też pod wpływem gorącego papierosa, odłożonego na krótką chwilę. Dlatego też serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po trzy najbardziej klasyczne, a jednocześnie najwygodniejsze wersje: popielniczki szklane, ceramiczne i metalowe.

Szklane i ceramiczne popielniczki są bardzo schludne i eleganckie, a niektóre wręcz wyrafinowane. Znajdziesz wśród nich wiele ciekawych motywów, które z pewnością pozwolą ci dobrać ten, który najlepiej uzupełni wygląd twojego domu. Wśród nich na uwagę zasługuje między innymi model RAW Crystal, który jest idealnie przezroczysty i posiada geometryczny kształt. Dzięki temu świetnie wpasuje się w minimalistyczny wygląd domu.

Jeśli jednak obawiasz się, że szklana albo ceramiczna popielniczka może zostać przez ciebie przypadkiem stłuczona, powinieneś sięgnąć po jej metalowy odpowiednik. Jest to jeszcze trwalsza wersja tego niezbędnego akcesorium, dostępna w wielu wersjach kolorystycznych. Każdy nadruk naniesiony na metalową powierzchnię jest trwały i oryginalny, dzięki czemu z pewnością znajdziesz jedną ze swoich ulubionych.

Nietypowe kształty nawiązujące do hobby

Popielniczka, podobnie jak wiele innych elementów wystroju domu czy też gadżetów, może nawiązywać do twojej osobowości czy zamiłowań. Jeśli zależy ci szczególnie na podkreśleniu twojego hobby, możesz wybrać między innymi popielniczkę w kształcie pada do konsoli. Jeśli z kolei jesteś miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, z pewnością przypadnie ci do gustu popielniczka o kształcie hełmu lorda Vadera.

Nie mogło zabraknąć także gadżetów dla osób, które lubią zabawne akcesoria nawiązujące do ich codziennego życia. Przykładem może być popielniczka w kształcie wesołego kotka.

Stojak na jointa

Jeśli zdarza ci się często przerywać palenie i nie chcesz na ten czas odkładać jointa tak, aby przygasł, rozwiązaniem dla ciebie może być poręczny stojak, łączący w sobie funkcje popielniczki. Dzięki niemu odkładając jointa, nie będziesz musiał martwić się o jego przygasanie, a jednocześnie będzie się znajdował w wygodnym miejscu. Opadający z niego popiół idealnie trafi do małej popielniczki, co dodatkowo pomoże ci utrzymać porządek. Całość została wykonana z nowoczesnego materiału sztucznego odpornego na ciepło i popiół, dzięki czemu przez długi czas zachowa swój elegancki wygląd. Taki stojak świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wystroju wnętrza.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/bigdynia.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here