Usługi kurierskie dla każdego

0
479

Z usług różnych przewoźników korzystamy coraz częściej. To oni obsługują sklepy internetowe, klientów biznesowych i indywidualnych, a tysiące paczek codziennie przemierza polskie drogi od nadawców odbiorców. Niezmiennie więc w poszukiwaniu najlepszych usług transportowych zamów kuriera. Różni przewoźnicy oferują szereg opcji, więc bez problemu można znaleźć tę idealną dla siebie.

Zamów kuriera – to proste

Zanim klikniesz „zamów kuriera” musisz wypełnić formularz. W specjalne miejsca wpisuje się podstawowe parametry – takie jak waga i wymiary, oraz wybiera się opcje dodatkowe. Na tej postawie otrzymamy szereg propozycji wraz z cenami oraz prognozowanym czasem doręczenia paczki. Jak widać, sam formularz staje się więc bardzo intuicyjną porównywarką, ponieważ pozwala szybko zestawić różne opcje. Zazwyczaj także na stronie brokera są zdecydowanie niższe ceny. Po wybraniu opcji idealnie dopasowanej do potrzeb zamów kuriera, zapłać za przesyłkę oraz wydrukuj list przewozowy. Pozostaje ci czekać na przyjazd kierowcy. Możesz również dostarczyć paczkę do punktu, jeśli dany kurier udostępnia taki wariant. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i bez stresu, a drogę przesyłki do odbiorcy możesz śledzić w module na stronie internetowej.

Standardowa czy niestandardowa paczka

W formularzu zamówienia będziemy musieli również oznaczyć, czy paczka jest standardowa oraz czy mamy oczekiwania odnośnie terminu dostawy. To także miejsce, by wybrać opcje dodatkowe. Pozwalają one dostosować usługi do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszy się niezmiennie pobranie, a klienci biznesowi chętnie decydują się na dokumenty zwrotne. I choć większość kurierów w standardzie ubezpiecza przesyłki do określonej sumy, zawsze można wykupić dodatkową ochronę. Formularz zamówienia pozwala w krótkim czasie porównać ze sobą oferty, a tym samym wybrać tę najatrakcyjniejszą. Oczywiście zanim klikniesz „zamów kuriera”, sprawdź, czy zapakowałeś paczkę zgodnie z zaleceniami przewoźnika tak, by mieściła się w standardowych parametrach. To sprawi, że usługa będzie tańsza, a przesyłka znajdzie się szybko u odbiorcy. Paczki, które nie mieszczą się w standardowych parametrach, są droższe, a czas realizacji usługi dłuższy, bo najczęściej wymaga ona ręcznej obsługi i sortowania. Poza tym zawsze trzeba pamiętać o tym, że nie wolno wysyłać towarów zabronionych w transporcie na podstawie międzynarodowych oraz krajowych przepisów i restrykcji przewoźnika. Gdy już przygotujesz przesyłkę do drogi, zamów kuriera i ciesz się usługami dostosowanymi do twoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here