Malec cierpi z powodu kolek? Wybierz butelkę Canpol!

0
491

Kolka niemowlęca jest zmorą wielu rodziców. Nieustanny, trudny do ukojenia płacz maluszka, do tego nieprzespane noce potrafią nieźle dać w kość wszystkim domownikom. Jak przynieść ulgę płaczącemu dziecku? Choć nie są znane dokładne przyczyny występowania kolki, wielu specjalistów jako jeden ze skutecznych sposobów wskazuje na antykolkową butelkę Canpol. Zaprojektowana tak, aby nie tylko imitować naturalny kształt kobiecej piersi, ale przede wszystkim wyposażona w specjalny odpowietrznik, który sprawia, że malec połyka znikome ilości powietrza podczas jedzenia.

Butelka Canpol jako narzędzie do walki z kolkami

Zdaniem pediatrów, jedną z przyczyn występowania kolki jest zbyt łapczywe spożywanie posiłku, efektem czego jest nagromadzenie dużej ilości pęcherzyków powietrza, które prowadzą do bolesnych skurczy jelit. Wiele ogólnodostępnych butelek dla niemowląt ma nieodpowiednio wyprofilowany smoczek, zaburzający prawidłowy odruch ssania oraz spokojne karmienie. Nie dotyczy to jednak antykolkowej butelki Canpol, która wyposażona w specjalny system odpowietrzający oraz wyrównujący ciśnienie chroni przed powstawaniem pęcherzyków powietrza. W praktyce oznacza to nie tylko zażegnany problem kolek, ale również wzdęć czy coraz częściej spotykanych refluksów.

Wybór idealnej butelki do karmienia

Decyzja dotycząca kupna butelki dla maluszka nie powinna być dziełem przypadku. Najważniejszy jest bowiem komfort i bezpieczeństwo smyka. Dlatego tak wielu rodziców decyduje się na zakup butelki Canpol. I to nie tylko tych, którzy zmagają się z problemem kolek, ale również tych, którzy jak dotąd nie mieli z nią problemów, ale podejmując decyzję o odstawieniu od piersi, obawiają się kłopotów jelitowych. Butelka jest dostępna w dwóch pojemnościach do wyboru: 120 ml i 240 ml, dzięki czemu może służyć jako akcesorium podczas podróży, jak również w domu. Nadają się do mycia w zmywarce i sterylizacji. Kolorowe wzory dopasowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, pobudzą ich apetyt. Atutem dodatkowym jest również stosunkowo niski koszt zakupu. Wielu osobom wydaje się, że specjalistyczna butelka Canpol kosztuje krocie. Nic z tych rzeczy! Producent zadbał nie tylko o jej wysoką jakość, ale również przystępność cenową. Wszystko po to, aby każdy rodzic zmagający się z kolkami mógł sobie na nią pozwolić.

Butelka Canpol – jak długo należy z niej korzystać?

Z takimi wątpliwościami boryka się wielu rodziców. Generalnie nie ma żadnej górnej granicy, co do jej stosowania. Wszystko zależy od maluszka i jego rozwoju. Zwykle butelka Canpol odchodzi w zapomnienie, gdy dziecko uczy się pić z kubeczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here